برگزاری کنفرانس بین‌المللی و پنجمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال

برگزاری کنفرانس بین‌المللی و پنجمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال

کنفرانس بین المللی تحول دیجیتال به‌همراه اختتامیه پنجمین دوه ارزیابی ملی تحول دیجیتال از سوی دانشگاه تهران در تاریخ ۱۵و۱۶ شهریورماه ۱۴۰۰ به صورت آنلاین برگزار گردید.

در این کنفرانس آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی در ۵ محور «پیاده‌سازی و راهبری تحول دیجیتال»، «نوآوری و کارآفرینی دیجیتال»، «منابع انسانی دیجیتال»، «داده و تحول دیجیتال» و «کاربرد فناوری‌های تحول‌آفرین در صنعت» ارائه شد و در مجموع ۱۴ سخنرانی و ۵ پنل تخصصی برگزار گردید.

برندگان پنجمین جایزه ملی تحول دیجیتال ایران، ۱۶ شهریورماه در اختتامیه این رویداد اعلام شدند و جایزه سال پنجمین جایزه تحول دیجیتال ایران به همراه اول اهدا شد. این رویداد در سه بخش زبدگی دیجیتال، نوآوری دیجیتال و رهبری دیجیتال و مدیریت کار در عصر کرونا برگزیدگان خود را معرفی کرد.

چهار دوره نخست این ارزیابی، با حضور چشمگیر ۵۰ سازمان معتبر و صاحب‌نام کشور، در دانشگاه تهران برگزارشده و از برندگان هر دوره تقدیر به عمل آمده است. در ارزیابی، پیش از ممیزی، کارگاه آموزشی تحول دیجیتال برگزار و به هریک پس ارزیابی نیز گزارش بازخورد اختصاصی به صورت تفصیلی ارائه شد تا با بهره‌گیری از توصیه‌های ارائه شده در این گزارش، بتوانند مسیر بلوغ دیجیتال خود را موفق‌تر طی کنند.

افزودن یک دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *